Úvod
Dětské letní tábory

Dětské letní tábory

Jazyková škola Easyway se v letních měsících věnuje nejen Vám, rodičům, ale nabízí program i pro Vaše děti.

Každé léto připravujeme pro Vaše nejmenší týdenní tábor ve Sloupě, v krásném prostředí Moravského krasu. Veškeré aktivity jsou přizpůsobeny dětem tak, aby se naučily co nejvíce novým věcem, dokázaly se zapojit do kolektivu, měly motivaci pro zlepšování svých nejen sportovních výsledků a snažily se dojít se svým mužstvem k vítězství v naší celotáborové hře.

Máme komfortní ubytování ve zděné budově, takže ani špatné počasí nás nezaskočí. Pokud prší, i tak jsou děti v suchu a díky velké společenské místnosti, kterou v budově máme, změníme program tak, aby děti měly neustále co dělat a sluníčko jim v tu chvilku nechybělo.

Každý den děti soutěží o různé ceny, plánujeme aktivity, které je baví, motivují a kdy se rády snaží ze sebe dostat maximum.

Přeje-li nám počasí, navštěvujeme místní koupaliště, které je od našeho tábora vzdáleno asi 5 minut pěšky.

V okolí je nádherná příroda a my se snažíme, aby děti byly co nejvíce na čerstvém vzduchu.

Každý rok máme jeden celodenní výlet, na který se děti vždycky moc těší.

Pokud máte dítko, které byste neradi pouštěli kamkoliv přes noc, nebo se na to samy děti necítí, v letních měsících nabízíme i velmi vyhledávané a oblíbené příměstské tábory, kde se dětem věnujeme od ranních hodin do odpoledne. Každý den mají bohatý program, Vy máte o děti postarané a můžete v klidu pracovat.

Týdenní tábor ve Sloupě plánujeme vždy na červenec (termín upřesňujeme na začátku jara ), příměstské tábory máme jak v červenci, tak v srpnu. Termíny těchto táborů upřesňujeme v průběhu dubna.

 

Aktuální nabídka dětských letních táborů